Друзі, наша команда вже понад 3 років успішно організовує різні тематичні прогулянки на байдарках. Намагаємося розповідати не тільки цікаві історії про наш край, але і дивувати чудовою природою. Полюбляємо мандрувати озерами Херсонщини, які відрізняються своїм тваринним та рослинним світом.

Однією з таких цікавих водойм є Стебліївський лиман, який розташований на Карантинному острові. Протоками він з’єднується з річками Кошова та Вільховий Дніпро, а також з озерами Лопуха та Мідним. Загальна площа озера становить 4 квадратних кілометрів. А прозорість води може сягати 0,5-1 метр. На озері можна зустріти білі лілії, водяний горіх, очерет, різні види птахів. Тут по-справжньому занурюєшся у дивовижний світ дикої природи.

А який на озері феєричний захід сонця! Це треба самому бачити. В найближчу середу, 3 липня, наш досвідчений екскурсовод Олексій Макієнко, на вечірній прогулянці херсонськими плавнями покаже та детально розкаже про Стебліївський лиман: https://www.facebook.com/events/631084194068121/

Приєднуйтесь!!!

Previous reading
Корсунський монастир
Next reading
Успенська церква 1869 року в с. Нова Збур’ївка