Таврія

У перший день ви:

 

  • на кілька годин зануритеся у загадкові водно-очеретяні лабіринти
  • відчуєте себе в ролі давніх жителів Олешшя - бродників
  • увечері зустрінете чудовий захід сонця на річці
  • скуштуєте спеціально приготованої вечері у гостинній садибі

    Другий день подорожі подарує такі враження:

 

  • Зустріч сонця з вудкою або фотоапаратом в руках 🙂 Повірте - цю красу варто споглядати наживо!
  • Вранці на вас чекатиме смачний поживний сніданок та цікаві історії у теплій компанії
  • Прогулянка водними шляхами й фотополювання на дивовижні нижньодніпровські плавні😉

Цікаво

Природні дива Таврії (Олешківські піски)

На Херсонщині існує справжнє диво природи – Олешківські піски. Це величезна піщана арена, аналог якої в Європі сьогодні не знайти. Запрошуємо всіх до нашої цікавої пригоди.

Ви не тільки дізнаєтесь про самобутність пісків, побачите радонові озера, почуєте козацькі історії на Олешківській Січі, але і пройдете справжнє випробування. Вас чекає квест, у ході якого пройдете посвяту козака-характерника. Потім буде смачнючий обід зі страв традиційної української кухні.

Природні дива Таврії (Олешківські піски)
Олешківські піски
Олешшя

Природні дива Таврії (Олешківські піски)

На Херсонщині існує справжнє диво природи – Олешківські піски. Це величезна піщана арена, аналог якої в Європі сьогодні не знайти. Запрошуємо всіх до нашої цікавої пригоди. Ви не тільки дізнаєтесь про самобутність пісків, побачите радонові озера, почуєте козацькі історії на Олешківській Січі, але і пройдете справжнє випробування. Вас чекає квест, у ході якого пройдете посвяту козака-характерника. Потім буде смачнючий обід зі страв традиційної української кухні. - як греки заснували першу гімназію міста? - де полюбляли жити іноземні купці? - що таке Херсонська казенна палата? - чим у нас займався головний будівельник Миколаєва? - хто будував Успенський собор? - де був адміністративний центр Херсона в 19 столітті? - кого пес 🐕 врятував від голоду на початку 20 століття? - чому саме тут знаходяться вулиці Воронцовська та Рішельєвська? - і ще багато цікавого 😉

Дізнатись більше