Мигія

Ви побачите:

- справжнє радонове озеро

- височенну Протичанську скелю

- святе місце Великої Скіфії

- старовинний млин

Що брати з собою?:

- гарний настрій

- зручний одяг та взуття

- воду та перекус

Цікаво

Десять відтінків Півдня
Станиіслав
Групова

Десять відтінків Півдня

Тут зустрічаються Дніпро, Південний Буг і Чорне море. Тут високі обривисті береги, які іноді сягають 55 метрів, ущелини, урвища та кам’яні валуни 🌄 Все це поєднується у величезний яр, що простягається до самого Дніпро-Бузького лиману. Саме тут колись жили войовничі скіфи, потім греки, а зараз тут Станіславський заказник або «Херсонські гори» – майже 600 га ярів із крутезними схилами. Щороку навесні мешканці та гості нашого краю мають змогу насолодитися природним явищем неймовірної краси. Схили ярів та балок на узбережжі Дніпро-Бузького лиману вкриваються тисячами різнокольорових квітів. Це квітнуть півники карликові 😊 Цю красу складно описати та й чи варто. Запрошуємо до захоплюючої автобусної подорожі.

Дізнатись більше
Велоподорож У пошуках долини Героса
Інгулецький лиман
Вело

Велоподорож У пошуках долини Героса

Що ви знаєте про Інгулецький лиман? А він займає площу 50 гектарів! Коли приїдете сюди, закрийте очі, відчуйте подих природи і набудете душевного спокою, мов у буддійському храмі. Інгулецький лиман — це озеро з високими, крутими берегами та справжній ботанічний заказник з білим лататтям, водяним горіхом, сальвінією плаваючою та очеретом південним. Всі ці рослини занесенні до Зеленої книги України.🌿 Приєднуйтесь до нас і дізнаєтесь більше!

Дізнатись більше
Незвичні історії Грецького кварталу
Херсон
1 день

Незвичні історії Грецького кварталу

Запрошуємо на цікаву прогулянку по Грецькому передмістю 😁 Ми розповімо: – чому район мав назву “Грецький”? – як греки заснували першу гімназію міста? – де полюбляли жити іноземні купці? – що таке Херсонська казенна палата? – чим у нас займався головний будівельник Миколаєва? – хто будував Успенський собор? – де був адміністративний центр Херсона в 19 столітті? – кого пес 🐕 врятував від голоду на початку 20 століття? – чому саме тут знаходяться вулиці Воронцовська та Рішельєвська? – і ще багато цікавого 😉

Дізантись більше